Custom Heading

ड्रग्स पार्टीः आर्य़न खानको जमानत याचिकामा सुनवाई बुधबारसम्मका लागि स्थगित

 
aryan khan_1  H

मुम्बई, 11 अक्टोबर (हि.स.)। क्रूज शिपमा ड्रग्स पार्टी मामिलामा सोमबार मुम्बईको सत्र न्यायालयले फिल्म अभिनेता शाहरूख खानका छोरा आर्य़न खानको जमानत याचिकामा सुनवाई बुधबारसम्मको लागि स्थगित गरेको छ। सत्र न्यायालयले नार्कोटिक्स कन्ट्रोल ब्यूरो (एनसीबी) लाई बुधबारसम्म आफ्नो पत्र राख्ने आदेश पनि जारी गरेको छ।

आर्य़न खानका उकील सतीश मानशिन्देले सोमबार पत्रकारहरूलाई जानकारी गराए कि आज सत्र न्यायालयमा जमानत याचिकामा सुनवाई भईरहेको थियो। यस मामिलामा एनसीबीका उकीलले उनको तर्फबाट यस सम्बन्धमा दंशैअघि आफ्नो पक्ष राखिने भने तर जजले एनसीबीलाई यस मामिलामा आफ्नो पत्र बुधबार बिहानसम्म राख्ने आदेश दिएका छन्। यसपछि जजले मामिलाको सुनवाई बुधबारसम्मका लागि स्थगित गरेका छन्।

मानशिन्देले बताए कि बुधबार बिहान एनसीबीले पक्ष राखेपछि दिउँसो आर्यन खानको जमानतमा सुनवाई शुरू हुनेछ। उल्लेख्य, एनसीबीले 02 अक्टोबरमा कार्डिलिया द इम्प्रेस क्रूज शिपमा रेड गरेर आर्यन खान सहित आठ जनालाई पक्राउ गरेको थियो। सबै आठ आरोपित 14 दिनको न्यायिक हिरासतमा छन्।

हिन्दुस्थान समाचार/भवानी


 rajesh pande