Custom Heading

थमस कपः भारतीय पुरूष ब्याडमिन्टन टीमले नीदरल्याण्डलाई 5-0 ले पराजित गऱ्यो
थमस कपः भारतीय पुरूष ब्याडमिन्टन टीमले नीदरल्याण्डलाई 5-0 ले पराजित गऱ्यो


आरहूस, 11 अक्टोबर (हि.स.)। भारतीय पुरूष ब्याडमिन्टन टीमले थमस कपमा आरहूसको सेरेस एरिनामा खेलिएको ग्रुप सी- को आफ्नो पहिलो म्याचमा नीदरल्याण्डको टीमलाई 5-0 ले पराजित गरेको छ। विश्वका पूर्व नम्बर एक खेलाड़ी किदाम्बी श्रीकान्तले जोरान क्वेकललाई 21-12, 21-14 ले पराजित गरी भारतलाई 1-0 ले अघि गरे। यसपछि चिराग शेट्टी/सात्विकसाईराज ऱ्याङ्कीरेड्डीको पुरूष युगल जोड़ी, जसले टोक्यो 2020 मा ओलम्पिकमा पदार्पण गरेको थियो, उसले रूबेन जिल/टाइस व्यान डेर लेकलाई 21-19, 21-12 ल पराजित गर्दै भारतलाई 2-0 को बढ़त दिलायो।

विश्व च्याम्पियनशिपको कांस्य पदक विजेता बी साई प्रणीतले छिट्टै रोबिन मेसमैनलाई 21-4, 21-12 ले पराजित गरी भारतलाई 3-0 ले अघि गरे। एमआर अर्जुन/ध्रुव कपिलाको जोड़ीले एन्डी बुइज्क/ब्रायन वासनिकलाई केवल आधा घण्टामा 21-12, 21-13 ले पराजित गरी टीमको बढ़त 4-0 गरे। टाईको फाइनल म्याचमा समीर वर्माले गिज्स ड्यूजलाई 21-6, 21-11 ले पराजित गरी 5-0 ले क्लीन स्वीप गरे। भारतीय पुरूष टीम अब मंगलबार ग्रुप सी- मा ताहितीसित खेल्नेछ औं यदि भारतीय टीमले यो म्याच जित्यो भने क्वार्टर फाइनलमा आफ्नो ठाउँ सुनिश्चित गर्नेछ।

हिन्दुस्थान समाचार/भवानी


 rajesh pande