Custom Heading

मेसी र रोनाल्डो फीफा सर्वश्रेष्ठ पुरूष खेलाड़ी 2021 का लागि नामित
मेसी र रोनाल्डो फीफा सर्वश्रेष्ठ पुरूष खेलाड़ी 2021 का लागि नामित


ज्यूरिख, 23 नोभेम्बर (हि.स.)। अर्जेन्टीनाका स्ट्राइकर लियोनेल मेसी र पुर्तगालका कप्तान क्रिस्टियानो रोनाल्डोलाई फीफा सर्वश्रेष्ठ पुरूष खेलाड़ी 2021 को निम्ति नामित गरिएको छ। पुरस्कार विजेताहरूको खुलासा 17 जनवरी 2022 मा एक अनलाइन समारोहमा गरिनेछ। लिवरपूलका स्टार मोहम्मद सालाहलाई पनि यस साल उनको अविश्वसनीय फार्मपछि यस पुरस्कारको निम्ति नामित गरिएको छ। करीम बेन्जेमा, केविन डी ब्रून र नेमार सर्वश्रेष्ठ पुरूष खेलाड़ीको निम्ति नामित गरिएका केही प्रमुख नामहरू हुन्। त्यही, स्टिना ब्लेकस्टेनियस, ऐताना बोनमती, लकी ब्रोन्ज, मैग्डेलेना एरिक्सन सहित 13 खेलाड़ीलाई महिला फुटबलर अफ द ईयरको निम्ति नामित गरिएको छ।

यस बाहेक फीफा सर्वश्रेष्ठ महिला र पुरूष कोच, सर्वश्रेष्ठ महिला र पुरूष गोलकीपर श्रेणीहरूको पनि सूची जारी गरिएको छ। फीफाले एक बयानमा भनेको छ, ‘सार्वजनिक मतदान फीफा.कम मा खुल्ला छ र 10 दिसम्बर 2021 मा राति 23.59 बजीसम्म चल्नेछ’। फुटबलको शीर्ष निकायले जनवरी 2022 को शुरूआतमा सात श्रेणीहरूमध्ये प्रत्येकमा तीन फाइनलिस्टको घोषणा गर्नेछ। उम्मेद्वारहरूको चयन दुई विशेषज्ञ प्यानल (एक महिला फुटबलको निम्ति र दोस्रो पुरूष फुटबलको निम्ति) द्वारा गरिएको छ।

हिन्दुस्थान समाचार/भवानी


 rajesh pande