Custom Heading

विश्वकी नम्बर एक टेनिस खेलाड़ी एश्ले बार्टीले गैरी किसिकसित मङ्गनी गरिन्
विश्वकी नम्बर एक टेनिस खेलाड़ी एश्ले बार्टीले गैरी किसिकसित मङ्गनी गरिन्


क्वीन्सल्याण्ड, 24 नोभेम्बर (हि.स.)। विश्वकी नम्बर एक टेनिस खेलाड़ी एश्ले बार्टीले प्रेमी एवं गोल्फ पेशावर गैरी किसिकसित मङ्गनी गरेकी छन्। दुई पल्टकी एकल प्रमुख च्याम्पियन बार्टीले आफ्नो सोशल मीडियामा गैरीको साथ एउटा फोटो पोस्ट गरिन् औं यसलाई क्याप्शन दिइन्, ‘भविष्यका पति’। ज्ञात होस्, बार्टीले अस्ट्रेलिया ओपनको तयारीहरूमाथि ध्यान केन्द्रित गर्नको निम्ति गत महिना मेक्सिकोको ग्वाडलाजारामा डब्ल्यूटीए फाइनलमा हिस्सा लिएकी थिइनन्। तरैपनि उनलाई लगातार तेस्रो पल्ट विश्व नम्बर एक नामित गरिएको छ।

उनले अस्ट्रेलिया फर्किनअघि सेप्टेम्बरमा अन्तिम पल्ट यूएस ओपनमा हिस्सा लिएकी थिइन्। बार्टीले यस साल केरोलिना प्लिस्कोवालाई 6-3, 6-7, 6-3 ले पराजित गर्दै विम्बलडन टेनिस ग्राण्डस्लाम खिताब आफ्नो नाम गरेकी थिइन्। यसका साथै उनी इवोने गूलागोङले 1980 मा अल इङ्गल्याण्ड क्लबमा खिताब जितेपछि विम्बलडन ट्रफी हासिल गर्ने पहिलो अस्ट्रेलियाई महिला बनेकी थिइन्।

हिन्दुस्थान समाचार/भवानी


 rajesh pande