Custom Heading

दन्तेवाड़ाः कलेपालमा सक्रिय नक्सली मिलिशिया सदस्यले आत्मसमर्पण गऱ्यो
दन्तेवाड़ाः कलेपालमा सक्रिय नक्सली मिलिशिया सदस्यले आत्मसमर्पण गऱ्यो


दन्तेवाड़ा, 25 नोभेम्बर (हि.स.)। जिल्लामा जारी नक्सल उन्मूलन अभियान लोन वर्राटू (घर फर्केर आउ) अन्तर्गत कटेकल्याण एरिया कमिटी अन्तर्गत ग्राम कलेपालमा सक्रिय नक्सली मिलिशिया सदस्य मगंलू कश्यप निवासी सूलेपारा कलेपाल थाना पखनार जिल्ला बस्तरले बिहीबार आत्मसमर्पण गरेको छ। यस अवसरमा दन्तेवाड़ा एसपी डा. अभिषेक पल्लव, अतिरिक्त पुलिस अधीक्षक राजेन्द्र जायसवाल एवं उप पुलिस अधीक्षक अन्जू कुमारी उपस्थित थिए।

पुलिसबाट प्राप्त जानकारी अनुसार, आत्मसमर्पित नक्सली मिलिशिया सदस्य मंगलू कश्यप वर्ष 2019 मा नक्सली बन्दमा ग्राम कटेकल्याणदेखि कलेपाल जाने मार्गमा ग्राम कलेपालदेखि कोर्रोपालसम्म लगभग 10-12 अलग-अलग स्थानमा रोड खनेर मार्ग अवरोध गर्ने घटनामा सामेल थियो। वर्ष 2020 मा नक्सली बन्दमा ग्राम तोयनार नजिक लगभग दुई तीन अलग-अलग ठाउँ रोड खनेर मार्ग अवरोध गर्ने घटनामा सामेल थियो। यस बाहेक नक्सली बन्दमा ग्राम कटेकल्याण, कलेपाल, पखनार, तोयनार, मुन्देनार मुख्यमार्गमा नक्सली ब्यानर, पोस्टर एवं पाम्पलेट लगाउने घटनामा सामेल थियो।

हिन्दुस्थान समाचार/भवानी


 rajesh pande