आप नेताहरू विरूद्ध दर्ता मानहानि मामिलामा दिल्ली हाईकोर्टले फसेला सुरक्षित राख्यो
आप नेताहरू विरूद्ध दर्ता मानहानि मामिलामा दिल्ली हाईकोर्टले फसेला सुरक्षित राख्यो


नयाँ दिल्ली, 22 सेप्टेम्बर (हि.स.)। दिल्ली हाईकोर्टले दिल्लीका उप-राज्यपाल विनय कुमार सक्सेनाको आम आदमी पार्टी (आप) र उसका नेताहरू विरूद्ध दर्ता मानहानि मामिलामा फसेला सुरक्षित राखेको छ। जस्टिस अमित बन्सलले फसेला सुरक्षित राख्ने आदेश दिए।

उप-राज्यपालले आपका नेताहरूमाथि आरोप लगाएका छन् कि उनीहरूले भ्रष्टाचारको आरोप लगाउने बयान दिए। आप नेताहरूले सक्सेनामाथि खादी ग्रामोद्योग आयोगको चेयरम्यान रहेको समय 2016 मा नोटबन्दीको समय भ्रष्टाचारको आरोप लगाएका थिए। सक्सेनाले आप नेताहरूलाई यस्तो आरोप लगाउनदेखि रोक्ने माग गरेका छन्।

सुनवाईमा सक्सेनाको तर्फबाट उकील महेश जेठमलानीले भने, ‘एक संवैधानीक पदमा बसेको व्यक्ति विरूद्ध निराधार आरोप लगाइएको छ’। उनले आपमाथि उसले विभिन्न मीडिया प्लेटफार्मको उपयोग गरी झूठा आरोप लगायो औं छवि खराब गर्ने प्रय़ास गरेको आरोप लगाए।

हिन्दुस्थान समाचार/भवानी


 rajesh pande