माँ, माटी, मानुषको वाचा गरेर सत्तामा आएको ममताले अब मदरसा र माफियाको पक्ष लिइऱहेकी छन्- अमित शाह
माँ, माटी, मानुषको वाचा गरेर सत्तामा आएको ममताले अब मदरसा र माफियाको पक्ष लिइऱहेकी छन्- अमित शाह


कोलकाता, 15 मई (हि.स.)। भाजपाका वरिष्ठ नेता एवं केन्द्रिय गृहमन्त्री अमित शाहले हुगली जिल्लाको श्रीरामपुरमा बुधवार एक चुनावी जनसभामा मुख्यमन्त्री ममता ब्यानर्जीमाथि हमला गरे।

उनले भने, माँ, माटी, मानुषको वाचा गरेर सत्तामा आएकी ममताले अब मुल्ला, मदरसा र माफियाको पक्ष लिइऱहेकी छन्। यहाँ इमामहरूलाई महिनामा वेतन दिइन्छ तर पुजारीहरू र मन्दिरहरूको देखरेख गर्नेहरूले केही पाउदैनन्। यद्यपि, ताजियामा कुनै बाधा छैन तर दुर्गा पूजा र काली पूजामा विसर्जन जुलूस निकाल्दा नियमित बाधाहरू छन्। के यसलाई जारी राख्ने अनुमति दिइनुपर्छ ? ममता सरकारले दुर्गा पूजा रोक्छ। यिनीहरूलाई एकदमै भोट दिनु हुँदैन।

उनले ममतालाई चेताउनी दिए, घोटालाहरूमा सामेल मानिसहरूलाई क्षमा गरिनेछैन। केन्द्र सरकारले पश्चिम बंगाल सरकारलाई 9 लाख करोड़ रूपियाँ दियो जुन ममताको भतिजको गुन्डाले खाए। केवल मोदीले नै राज्यलाई चिटफण्ड घोटाला, शिक्षक भर्ती घोटाला, नगर निगम भर्ती घोटाला, राशन घोटालामा डूब्नदेखि बचाउन सक्छन्।

हिन्दुस्थान समाचार/भवानी


 rajesh pande