गुजरातः नर्मदा नदीमा हराएका सात जनामध्ये एकको शव भेटियो
गुजरातः नर्मदा नदीमा हराएका सात जनामध्ये एकको शव भेटियो


राजपीपला, 15 मई (हि.स.)। गुजरातको नर्मदा जिल्लाको राजपीपला नजिक पोइचा घूम्न गएका सात जनामध्ये एक व्यक्तिको शव भेटिएको छ। मंगलवार यहाँ नर्मदा नदीमा आठ जना पानीको तीव्र बेगमा बगेका थिए। यसमध्ये एक व्यक्तिलाई बचाइएको थियो, बाकी 7 जनाको पत्तो लागेको थिएन। घटना घटेको 19 घण्टापछि बुधवार बिहान एक युवकको शव भेटिएको छ।

नर्मदा जिल्लाको पोइचास्थित नर्मदा नदीमा मंगलवार आठ जना पानीको तीव्र बेगमा बगे। यसमध्ये एक व्यक्तिलाई बचाइएको थियो जबकि सात जनाको पत्तो लागेको थिएन। घटनाको जानकारी पाएपछि एनडीआरएफ, वडोदरा फायर ब्रिगेड र स्थानीय नाविकहरूले हराएका मानिसहरूलाई खोज्नु शुरू गरेका थिए। मंगलवार दिनभऱिको खोजमा कसैको पत्तो लागेन र राति 9 बजीपछि रेस्क्यू अपरेशन रोकिएको थियो। बुधवार बिहान फेरि खोजबीन शुरू गर्दा एक युवकको शव भेटियो। मृतकको पहिचान भावेश हडियाको रूपमा गरिएको छ। अहिले छह जनाको खोज जारी छ।

जानकारी अनुसार, मूल अमरेली र सूरत निवासी 10 जना मंगलवार बिहान नर्मदा जिल्लाको पोइचा घूम्न गएका थिए। यस अवधि यसमध्ये आठ जना नर्मदामा नुहाउन गए। यहाँ पानीको तीव्र धारामा आठ जना बगे। यसमा तीन नानी पनि सामेल छन्। घटनाको जानकारी पाउनसाथ राजपीपला शहर पुलिस घटनास्थलमा पुग्यो। वडोदरा फायर ब्रिगेड र एनडीआरएफको टीम पनि राहत र बचाउ कार्यमा जुट्यो।

हिन्दुस्थान समाचार/भवानी


 rajesh pande