आईपीएल 2024: स्लो ओभरका कारण हार्दिक पान्ड्यामाथि लाग्यो जरिमाना
आईपीएल 2024: स्लो ओभरका कारण हार्दिक पान्ड्यामाथि लाग्यो जरिमाना


नयॉं दिल्ली, 18 मई (हि.स.)। मुम्बईको वानखेडे स्टेडियममा शुक्रवार राति लखनउ सुपर जायन्ट्स (एलएसजी) विरुद्ध आईपीएल 2024 म्याच अवधि स्लो ओभर गतिका कारण मुम्बई इण्डियन्सका कप्तान हार्दिक पान्ड्यामाथि जरिमाना लगाइएको छ।

आईपीएलद्वारा शुक्रवार अबेर राति जारी एक बयानमा भनिएको छ, मुम्बई इण्डियन्सका कप्तान हार्दिक पान्ड्यामाथि 17 मईमा मुम्बईको वानखेडे स्टेडियममा लखनउ सुपर जायन्ट्स विरुद्ध टाटा इण्डियन्स प्रीमियर लीग (आईपीएल) 2024 म्याच अवधि स्लो ओभर गतिका कारण जरिमाना लगाइएको छ।

बयानमा भनिएको छ, किनकि न्यूनतम ओभर गति अपराधहरूसित सम्बन्धित आईपीएलको आचार संहिता अन्तर्गत उनको टीमको सीजनको तेस्रो अपराध थियो, यस कारण पान्ड्यामाथि 30 लाख रूपियॉंको जरिमाना लगाइएको छ र टीमको अर्को म्याच खेल्न प्रतिबन्ध पनि लगाएको छ। इम्पेक्ट प्लेयरसहित प्लेइङ इलेवनका रहल सदस्यहरूमाथि व्यक्तिगत रूपमा 12 लाख रूपियॉं अथवा उनीहरूको सम्बन्धित म्याच फीसको 50 प्रतिशत, जुन पनि कम छ, जरिमाना लगाइएको छ।

हिन्दुस्थान समाचार/भवानी


 rajesh pande