वर्दीको आड़मा कन्स्टेबलले गराइरहेको थियो तस्करी निजी ट्राभल्सका कन्डक्टर र कन्स्टेबलकी पत्नी पक्राउ
वर्दीको आड़मा कन्स्टेबलले गराइरहेको थियो तस्करी निजी ट्राभल्सका कन्डक्टर र कन्स्टेबलकी पत्नी पक्राउ


पाली, 25 मई (हि.स.)। पालीमा एक निजी बसको जाँच अवधि पुलिसलाई डोडा-पोस्त (नशालू पदार्थ)-ले भरिएको एउटा ब्याग भेट्यो। जाँचबुझमा कन्डक्टरले बताए, यो डोडा पोस्त उसले बाँसवाड़ाका एकजना कन्स्टेबलबाट प्राप्त गरेको हो। पाली पुलिसको सूचनामा कन्स्टेबलको सरकारी क्वार्टरमा बाँसवाड़ा पुलिसले जाँच गर्दा त्यहाँबाट डोडा पोस्त हात लाग्यो। यस मामिलामा पाली पुलिसले बस कन्डक्टर र बाँसवाड़ा पुलिसले कन्स्टेबलकी पत्नीलाई पक्राउ गऱ्यो। कन्स्टेबललाई पनि हिरासतमा लिइएको छ।

एसपी चुनाराम जाटले बताए, गुड़ा एंदला थाना पुलिसले गए शुक्रवार बाँसवाड़ादेखि जोधपुरसम्म जाने निजी बसको जाँच गऱ्यो। बुसी गाउँमा भएको यस जाँचको क्रममा गुड़ा एंदला एसएचओ प्रवीण कुमार उनको टीमले बसको डिग्गीमा राखिएको 15 किलो 652 ग्राम डोडा-पोस्तले भरिएको ट्रली ब्याग भेट्यो। जाँचबुझमा बिकानेर जिल्लाको मिठडिया (बज्जु) निवासी बसका कन्डक्टर श्रवण (32), पुत्र भँवरलालले बताए, यो डोडा-पोस्त उसले गोदावास (बालोतरा) हाल कन्स्टेबल पुलिस थाना राजतालाब (बाँसवाड़ा) सुनिल, पुत्र बिरमरामबाट ल्याएको हो। त्यसपछि पाली पुलिसले आरोपी कन्डक्टरलाई पक्राउ गऱ्यो उनी उसले बताए अनुरूप बाँसवाड़ाको राजताबाल पुलिसलाई अवगत गराइयो।

पाली पुलिसको सूचनामा बाँसवाड़ा थाना पुलिसले कन्स्टेबल सुनिलको कोतवाली थाना परिसरस्थित सरकारी क्वार्टरको खानतलासी लियो जहाँ राखिएको अवैध डोडा-पोस्त भेटियो। यस मामिलामा बाँसवाड़ा पुलिसले कन्स्टेबल सुनिलकी पत्नी गुड्डीलाई पक्राउ गऱ्यो अनि सुनिललाई हिरासतमा लियो जोसित जाँचबुझ भइरहेको छ।

हिन्दुस्थान समाचार/उष्णता


 rajesh pande