पाकिस्तानमा बस पल्टिएर सिंधु नदीको तटमा झऱ्यो, 20 को मृत्यु
पाकिस्तानमा बस पल्टिएर सिंधु नदीको तटमा झऱ्यो, 20 को मृत्यु


इस्लामाबाद, 03 मई (हि.स.)। उत्तर पश्चिम पाकिस्तानमा शुक्रवार एउटा प्राइवेट यात्री बस सुदूर पहाड़ी क्षेत्रमा चिप्लिएर सिंधु नदीको तटमा गऱ्यो। दुर्घटनामा कम्तिमा 20 जनाको मृत्यु भएको छ। मृतकहरूमा तीन महिला सामेल छन्।

दुर्घटना गिलगित बाल्टिस्तानको डायमेर जिल्लामा आज बिहान साढे पॉंच बजी भएको हो। प्रधानमन्त्री शाहबाज शरीफले शोक सन्तप्त परिवारप्रति आफ्नो समवेदना व्यक्त गरेका छन्। उनले घाइतेहरूलाई हर सम्भव चिकित्सा उपचार प्रदान गर्न निर्देश दिएका छन्।

स्थानीय समाचार पत्र डन अनुसार, बस रावलपिंडीदेखि गिलगित गइरहेको थियो। डायमर जिल्लामा काराकोरम राजमार्गमा गुनार फार्म छेउ चालकले अचानक नियन्त्रण गुमाए र बस पल्टिएर सिधै सिंधु नदीको तटमा झऱ्यो। दुर्घटनामा अन्य 21 जना घाइते भएका छन्। घाइतेहरू अधिकांशको स्थिति गम्भीर बनेको छ। मृतकहरूको संख्या बढ्ने आशंका छ। एक अधिकारीले भने, घाइतेहरूलाई चिलास अस्पताल पठाइएको छ।

हिन्दुस्थान समाचार/बिशाल


 rajesh pande